Hliníkové systémy nám dodáva firma ALUMISTR
viac informácií

sklenené a hliníkove systémy pre zábradlia | spolahlivo.sk

Zábradlia

Hliníkové zábradlia pre balkóny a lodžie sú veľmi estetické, účelné a moderné riešenie pre obnovu starších bytových domov a samozrejme aj pre novú výstavbu.

Vzhľadom na ich dlhotrvajúcu odolnosť a veľkú variabilitu sú tieto výrobky najvhodnejším systémovým riešením pre bytové domy. Dodávané a vyrábané sú „na mieru“ takže je možné ich prispôsobiť všetkým typom balkónov. Profily sa vyrabajú v akokoľvek farebnom odtieni. Ako výplň rámov sa používajú farebné laminátové dosky v odtieňoch RAL podľa vzorkovníka, tieto dosky spĺňajú všetky požiadavky na protinárazovú a požiarnu odolnosť.

zasklenie na lódžie a zasklenia na balkóny | spolahlivo.sk

Zasklenia

Zasklievací systém zamedzí prachu a exhaláciám, vytvorí protihlukovú bariéru. V zimnom období umožní sušenie prádla a odloženie vecí na balkóne.

V ponuke máme rámové posuvné a bezrámové posuvné a otočné zasklievacie systémy. Všetky 3 systémy sú spoľahlivé. Podstatné je, aby ste investovali do kvalitného produktu. Otočný bezrámový systém, na rozdiel od posuvného rámového a bezrámového, umožňuje celkové otvorenie lodžie. Pri bezrámových systémoch sa sklenené diely posúvajú v koľajnici a pri stene lodžie sa otočia o 90 stupňov.

hliníkove systémy pre zimné záhrady | spolahlivo.sk

Zimné záhrady

Hliníkové systémy pre altánky a zimné záhrady majú širokú škálu konštrukčných riešení. Každé je originál a prispôsobuje sa požiadavkám zákazníka.

Zimnými záhradami je možné docieliť a prepojiť obytný priestor s okolitou prírodou, a vytvoriť tak príjemné miesto k odpočinku. Farba, vzhľad a tvar je vždy riešený podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. V neposlednom rade je ale ovplyvnený aj statickým a konštrukčným riešením. Na otváranie je možné použiť rámové aj bezrámové zasklenie.

hliníkove systémy na striešky a zádveria | spolahlivo.sk

Striešky a zádveria

Hliníkové systémy pre striešky a zádveria majú širokú škálu konštrukčných riešení. Každé riešenie je originál a vždy sa prispôsobuje technickému riešeniu daného objektu a požiadavkám zákazníka.

Prístrešky ponúkajú komfort a ochranu proti vonkajším vplyvom počasia, ako dážď, sneh.